Кредити для боржників у Чехії

Різні бувають обставини, коли терміново потрібні гроші, а отримати їх у банку досить складно. Розглянемо ті чи інші випадки, пропозиції на фінансовому ринку, до вирішення всіляких обставин, коли фізичній чи юридичній особі потрібні кошти у Чехії. Найбільш часто зустрічається сьогодні випадок, коли через зміну курсу, або інших обставин, виникає заборгованість за кредитом, раніше взятому у банку. Що робити, якщо грошей на його виплату немає?

Для цього є низка фінансових установ, які готові запропонувати свої послуги. Наприклад, хтось взяв кредит у одному з банків, але через високі відсотки, виплачувати не в змозі. Можна взяти кредит у іншому банку, під заставу, тим самим погасивши цей кредит. Це найпростіша схема. Але є деякі банки, які перекуповують ті чи інші борги. Виглядає це таким чином. Боржник укладає з банком новий кредитний договір, незалежно від першого, у якому вказується сума, терміни й вартість позики.

Банк у свою чергу, перераховує кошти у тому обсязі, який повністю покриє заборгованість по всіх виплатах. А боржник тепер зобов’язаний повертати кошти тільки цьому банку. У чому вигода таких пропозицій. Перше, це відстрочка з погашення основного боргу. По-друге, якщо до цього клієнт брав кредит на рік-два, терміни позики розтягнути на більш тривалий час, тим самим зменшивши суму щомісячних виплат. Й головне – від цього не страждає кредитна історія.

Що робити якщо кредитна історія зіпсована, а кредит боржникам у Чехії вкрай потрібен.

А який вихід у тих, у кого вже кредитна історія зіпсована? Наприклад, банк про стягнення коштів подав до суду. Доведеться розлучатися зі своїм майном. А якщо є заборгованість по квартплаті та загрожує виселення? Але є знову вихід. Можна через кредитних брокерів знайти фінансову установу, яка дасть кошти під заставу. Якщо вже тут ніхто не допоможе, доведеться звертатися до приватників за позикою.

А як бути тим, у кого немає майна, немає поручителів, зіпсована кредитна історія, є непогашена судимість, але хто вирішив твердо стати на ноги. Як викрутиться за даних обставин та отримати кошти? Зрозуміло, що звертатися до банку, тільки за даремно втрачати час.

Але є вихід й у такій сумній ситуації. Мається можливість поправити свою історію позик та отримати кредити боржникам. На ринку фінансових послуг з’явилася така послуга, як мікрокредит. Його умови наступні. Видається невеликими сумами. Немає необхідності у довідках про доходи, поручителів, заставі й так далі. Кредитна історія взагалі не має ніякого значення.

Джерело: rychlapujcka-is

Добавить комментарий