Класичний, європейський, апаратний і spa-манікюр

manicur

Вирушаючи в магазин-салон, щоб купити інструменти для манікюру, важливо пам’ятати про такі критерії вибору, як якість самого інструменту, репутація магазину (вибирайте тільки перевірених продавців, наприклад, Ірис Центр в м.Київ), а також той вид манікюру, який Ви плануєте виконувати. 

Сьогодні ми розглянемо основні види так званого гігієнічного манікюру: класичний, європейський, апаратний і spa-манікюр.

Отже, що включає в себе поняття “гігієнічний манікюр”? Це процедура догляду за руками, що дозволяє уникнути ламкості нігтів і сухості шкіри, і додає нігтям здоровий вигляд.

Гігієнічний манікюр може бути виконаний мокрим або сухим способом (вони ж обрізний і необрізний). Найпоширеніший вид гігієнічного манікюру – так званий класичний (мокрий чи обрізний) манікюр. Його популярність викликана універсальністю, простотою виконання та невеликими витратами часу. 

“Класика” виконується таким чином: надання форми нігтям (укорочення і підпилювання); занурення рук в теплу воду з пом’якшувальною кутикулу розчином; видалення кутикули; обробка нігтьового валика; ретельна дезінфекція Інструмети для манікюру і самих нігтів; поліровка нігтів. 

Вкорочувати нігті рекомендується кусачками або прямокінечними ножицями. Підпилюють нігтики пилочками на гумовій або картонній основі: металева пилочка може пошкодити нігті, зробивши їх ламкими. Нігті повинні бути сухими, а рухи при підпилюванні відбуватися тільки в одному напрямку, від краю нігтя до його середини. 

Після відмокання рук в теплій ванночці, розм’якшена кутикула відсувається апельсиновою паличкою, а огрубіла шкіра віддаляється спеціальними манікюрними щипчиками або круглоконечнимі манікюрними ножицями. Поліровка нігтів виконується спеціальної “гладкою” пилочкою. 

Європейський (сухий чи необрізний) манікюр, що набирає популярність останнім часом, справедливо вважається альтернативою класиці. Особливістю такого манікюру є його виконання без ріжучих інструментів, але є і мінус – він не підходить для запущених нігтів. 

Європейський манікюр називають сухим, оскільки замість пом’якшувального розчину використовуються засоби з фруктовими кислотами, знамениті своїм пілінговий ефектом. Таким чином, кутикула одночасно розм’якшується і віддаляється, і тільки жорсткіші її частини додатково видаляються апельсинової паличкою. 

Оскільки нігті не піддаються замочуванню, їх структура не змінюється під впливом води, – і, відповідно, лак для нігтів тримається довше. 

Апаратний (або салонний) манікюр вимагає для виконання спеціального приладу з набором насадок. Всі етапи, наведені для “класики” у разі апаратного манікюру виконуються не вручну, а за допомогою приладу, кожна насадка якого виконує певну функцію (відсуває кутикулу, полірує нігті і т.п.) 

І, нарешті, SPA манікюр – одна з найприємніших різновидів догляду за руками, недоліком якої можна назвати хіба що те, що для її виконання потрібно мати кілька годин вільного часу. Стандартні етапи гігієнічного манікюру в цьому випадку виконуються за допомогою високоякісних кремів і пілінгів, обов’язково робиться масаж кистей і т.п.

Словом, після такого манікюру Ви відчуєте себе оновленою і відпочилою. Виконавши гігієнічний манікюр, можна приступати до дизайну нігтів. Виберете Ви художній чи французький манікюр, звичайне покриття або шелак, – перед тим, як нафарбувати нігті їх необхідно привести в порядок. А товари для манікюру ви завжди зможете купити в нас в магазині Іріс-Центр

Добавить комментарий