Для чого потрібно страхувати власне життя та здоров’я?

Життя в сучасному світі є динамічним та стрімким. Серед цього гармидеру доволі часто стаються нещасні випадки – автокатастрофи, аварії на виробництвах, завдання шкоди здоров’ю побутовою технікою, що зламалась. Також, на сьогоднішній день, є великий ризик заразитися якоюсь хворобою, або отримати її внаслідок трудової діяльності. Для того, щоби забезпечити себе в разі нещасного випадку існує спеціальний інструмент – особисте страхування. Ви можете легко та за відносно хорошою ціною оформити страховий поліс перед подорожами за кордон, оформити медичну страховку, та багато іншого.

Як застрахуватись від нещасного випадку?

Для того, щоби захистити себе чи своїх рідних, якщо з вами стався нещасний випадок, потрібно подумати про це заздалегідь. Все просто оформіть страховий поліс, який забезпечуватиме вам, вашим близьким, рідним, страхові виплати в разі нещасного випадку. Зробити це можна тут: http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/. Найбільш популярними страховими випадками, які оформляють на сьогоднішній день є наступні:

  • страхування від нещасних випадків на виробництві;
  • від шкоди, заподіяної внаслідок ДТП;
  • страховка від природних катаклізмів;
  • страхування від несподіваної смерті;

Зверніться до страхової компанії, та страхові агенти підкажуть вам, які випадки вам буде оформити більш доцільно. Головне – пам’ятати, що чим більше страхових випадків прописано в договорі, тим краще для вас.

Ціни на страхування життя та здоров’я

Незважаючи на те, що бажання зекономити в основному є корисним у житті, в даному випадку воно є абсолютно недоцільним. По-перше, тому що страхові компанії, у яких найнижча ціна на ринку, мусять насторожити. Адже, чи зможе така страхова компанія виконати свої фінансові зобов’язання, якщо вона бере настільки низькі виплати.

Для того, щоб не переплачувати, краще по довше поспілкуватись зі страховим агентом, і знайти «золоту середину». Страховики зацікавлені в тому, щоб продати вам якомога більше своїх послуг. Але чи потрібні вони всі для вас? Оформляйте тільки те, що може стати у пригоді у вашому житті. Ні більше, ні менше. Саме такий варіант і буде ідеальним. Потрібно лише пам’ятати, чим більше страхових випадків прописано у договорі, тим дорожчим буде поліс.

Добавить комментарий